10 viisi, kuidas rasketehnika täisteenusrent aitab Sinu ehitusettevõttel efektiivsem olla

Fortal

Jagamismajandus on hoo sisse saanud ning ka ehitussektori ettevõtete seas puhuvad selles vallas uued tuuled.

Rasketehnika täisteenusrendi kasutamine on igati õigustatud kaasaaegse ning optimeeritud ettevõtte tegevus. Seda eriti tänases turuolukorras.

Esiteks võimaldab täisteenusrent rasketehnikat kasutada vajaduspõhiselt ja ilma suurte investeeringuteta. Teiseks on tagatud rasketehnika tõrgeteta töö ja hooldus.

Oleme selles blogipostitusse kokku kogunud 10 viisi, kuidas rasketehnika täisteenusrent muudab ehitusettevõtete elu lihtsamaks, efektiivsemaks ja mugavamaks.

1. Väiksema algkapitali vajadus

Üks suurimaid eeliseid rasketehnika täisteenusrendi kasutamisel on see, et kalli ja kõrgete ülalpidamiskuludega rasketehnika jaoks ei ole enam vaja rohkelt algkapitali. Samuti pole vaja ettevõtet siduda pikaajaliste kohustuste, kõikuvate euriboride või masinate vahetuste ning sellega seonduvate aja ja raha kaotustega.

Täisteenusrendi puhul saad vajaduspõhiselt objektile tuua täpselt sellised masinad, mida sul parasjagu vaja läheb.

2. Lihtne eelarvestada

Täisteenusrendi perioodi tasu on stabiilne ja etteaimatav, mis võimaldab näiteks ehituse eelarvestajatel projekti eelarvet kasumlikumalt planeerida. Ei pea muretsema ootamatute remondi- või tehnika kulumisest tingitud väljaminekute pärast, sest kõige selle eest vastutab tehnika rendileandja.

3. Toimeta tipptasemel tehnikaga

Masinapargi tihe uuendamine ei ole paljudele ehitusettevõtetele majanduslikult otstarbekas, kuna masinad kaotavad hinnas juba esindusest välja sõites. Rääkimata lisaseadmetest, mida vaid mõni kord aastas spetsiifiliste tööde jaoks kasutatakse.

Rendileandja jaoks on tipptasemel tehnika ja spetsiifiliste lisaseadmete soetamine aga hädavajalik. Olgu selleks masinate määrimiseks kasutatav keskmäärdesüsteemi ning mastileevendi või kännupuuri ja eriotstarbeliste järelhaagiste olemasolu.

4. Murevaba hooldus ja remont

Masinapargi tihe uuendamine ei ole paljudele ehitusettevõtetele majanduslikult otstarbekas, kuna masinad kaotavad hinnas juba esindusest välja sõites. Rääkimata lisaseadmetest, mida vaid mõni kord aastas spetsiifiliste tööde jaoks kasutatakse.

Rendileandja jaoks on tipptasemel tehnika ja spetsiifiliste lisaseadmete soetamine aga hädavajalik. Olgu selleks masinate määrimiseks kasutatav keskmäärdesüsteemi ning mastileevendi või kännupuuri ja eriotstarbeliste järelhaagiste olemasolu.

5. Kiire ligipääs efektiivsele masinapargile

Väga hea täisteenusrendi partner uuendab oma masinaparki nii, et see tõstaks rendilevõtja tootlikkust ja konkurentsivõimet.

Kujuta ette, et su igapäevane töö objektil nõuab pikemate vahemaade läbimist. 10-20 km/h sõitva masina asemel kasutate rendimasinat, mille kiirus on 30 km/h. Tööefektiivsus kasvab erinevaid distantse läbides 50-200%. Efektiivsust suurendavad näiteks ka ökonoomsemad mootorid ja väiksem kütusekulu.

6. Vähem riske, mida pead maandama

Tehnika omamine võib kaasa tuua mitmesuguseid riske ja ootamatuid kulusid, sealhulgas masina amortisatsiooni, vargusi ja liiklusõnnetusi. Täisteenusrendi korral kanduvad need riskid teenusepakkujale, kes vastutab tehnika eest.

7. Rendileandja 24/7 garantii

Tõrgete tekkimisel garanteerib kindel partner 24h jooksul samaväärse masina transpordi sulle objektile. Olenemata sellest, kas tegemist on töö-, liiklusõnnetuse või kuriteoga. Sina oled arvestanud objekti õigeks tähtajaks valmis saada – koostööpartner peab olema valmis sind selles toetama.

8. Ole projektide vahel paindlikum

Kui teie ettevõte tegeleb hooajalise või projektipõhise tööga, võimaldab täisteenusrendi kasutamine teil kohandada oma tehnikaparki vastavalt vajadusele. Saad rendile võtta rohkem või vähem tehnikat, vastavalt projektide arvule ning nende ulatusele.

9. Partner, kellele võid kindel olla

Rasketehnikaga seonduv on see, millega enamus ehitusettevõtteid ise hea meelega kokku ei puutu. Seetõttu on sobilik, et partner, kellega koostööd tehakse, oleks valmis sind ära kuulama ja pakkuma proaktiivselt välja lahendusi tekkivatele probleemidele.

10. Juhiga rent ning heakorra- ja kaeveteenused

Mõnikord ei piisa ainult masinast. Puudu on ka sobiv juht, keda vajaduspõhiselt objektile kutsuda. Siin tulebki mängu juhiga täisteenusrent, mille tulemusel pakub teenusepakkuja lisaks masinale ka keskmiselt +10 aastase kogemusega masinaoperaatoreid kvaliteetselt ja kiirelt töid teostama.

KOKKUVÕTTEKS


Võib öelda, et rasketehnika täisteenusrent võimaldab nutikatel ettevõtetel olla paindlikum, efektiivsem ning kasumlikum. See tuleb aga kasuks näiteks hangetel ja üldiselt teenuste pakkumistel.

Kuna kasutatakse tehnikat vastavalt töömahule ja vajadusele, siis vähendatakse sellega riske, säilitades samas kontrolli ettevõtte finantside üle. Praeguses majandusolukorras tuleb leida lahendusi, kuidas objektide omakulusid madalal hoida – rasketehnika täisteenusrent on üks viis, kuidas seda saavutada.

Kui soovid rasketehnika täisteenusrendi kaudu oma ettevõtet tõhusamaks muuta, siis uuri teenuse kohta lisaks!

Rasketehnika rent
Rasketehnika rent